Časté otázky

Připravili jsme si odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Nenašli jste zde odpověď? Napište svůj dotaz na hlavní stránce nebo nám zavolejte, mile rádi Vám zodpovíme vše potřebné.

V případě, že máte zájem, stačí si rezervovat volný termín v objednávce na Vaší adresu. Nikam nemusíte jezdit, my přijedeme za Vámi. Jediné, co bude potřeba (v případě dezinfekce interiéru automobilu), tak mít nastartovaný vůz po dobu dezinfekce ozonem - cca. 25 minut. Při běžné spotřebě do 1 litru paliva za hodinu se jedná o výdaj cca. 30 Kč - což je ve srovnání s nutností jezdit někam se svým autem zanedbatelný režijní výdaj. Tento výdaj neproplácíme.
Používáme špičkové výrobky od americké společnosti, tedy ne čínské hračky s fiktivními parametry a bez jakékoliv certifikace v oblasti bezpečnosti používání.
Ano, dezinfekce ozonem je velmi účinná v ničení virů všeobecně a dokáže zničit až 99.9% koronavirů za velice krátkou dobu - viz účinnost ozonu v sekci Co je ozon
Vzhledem k jeho velice vysoké a rychlé účinnosti je použití vhodné jak do interiérů vozidel, tak do místností - kanceláře, školy, úřady, ordinace, byty, posilovny...
Ano, jakékoliv neživé věci lze přidat do prostoru vykonávání dezinfekce. Naopak, v místě vykonávání dezinfekce ozonem se nesmí nacházet žádný živý organismus - zvířata, rostliny!
Ne, nehrozí. S certifikovaným generátorem ozonu pracuje řádně proškolená osoba, která Vás obeznámí se všemi bezpečnostními pokyny a povolí Vám vstup do dezinfikovaného prostoru až když to bude zcela bezpečné pro Vás.
Ne, nemůže. Ozon je dráždivý plyn, který způsobuje poškození biologických membrán radikálovými reakcemi s jejich složkami. Po průniku do buněk může inhibovat činnost buněčných enzymů zastavením nitrobuněčného dýchání.
Ano, ozon zničí moly, mravence, brouky... všechno živé. Nicméně, při dezinfekci ozonem daného prostoru se musí pamatovat na to, že se nesmí zde nacházet žádné zvíře ani rostlina.
Ano, kdekoliv po celé ČR. Příplatek za výjezd mimo Brno je 8,- Kč za každý km, počítá se vzdálenost tam i zpět a bude Vám předem sdělena.
Ano, v případě firemních flotil vozidel nebo většího množství prostor pro dezinfekci je cena smluvní.